- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski Akademii Szkolnictwa AS w Inowrocławiu przygotował dla nauczycieli wyjątkową niespodziankę.
- Oprócz tradycyjnych życzeń i wspólnego zdjęcia, uczniowie zadbali o to, by ten dzień upłynął w szczególnej atmosferze wdzięczności, uśmiechu i dobrej energii.
Podczas krótkiego spotkania, pełnego ciepłych słów i pozytywnych emocji, każdy nauczyciel mógł wylosować „złotą myśl na dobry dzień” – inspirujący cytat lub przesłanie, które miało dodać otuchy i motywacji w codziennej pracy.
– Chcieliśmy, aby nasi nauczyciele poczuli, jak bardzo ich cenimy i jak wiele dla nas znaczą – mówi przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego. – Zamiast klasycznego prezentu postawiliśmy na gest, który wywoła uśmiech i doda pozytywnej energii.
Akcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony kadry pedagogicznej. Wspólne zdjęcie uwieczniło chwilę radości, a złote myśli – pełne mądrości i optymizmu – towarzyszyły nauczycielom przez cały
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz